İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Müge Boz doğuma 1 hafta kala isyan etti!

13 Haziran 2019’da emekli basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona’da evlenen oyuncu Müge Boz, aynı yıl kasım ayında kızı Vina’yı kucağına almıştı.

“VİNA’NIN KARDEŞİ OLSUN İSTİYORUM”

“Siz ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna da içtenlikle cevap veren Boz, “Evet ikinci çocuk istiyorum. Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem” yanıtını vermişti.

“SİZE BİR HABERİMİZ VAR”

Müge Boz, ikinci kez anne olacağını; “Size bir haberimiz var” notuyla duyurmuştu. 39 yaşındaki oyuncu, hamile olduğunu eşi Caner Erdeniz’e zoom görüşmesinde söylerken çektiği videoyu da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

“ALLAH KURTARSIN”

Ünlü oyuncu bu sefer yayınladığı son gönderisinin altına düştüğü notla dikkat çekti. Boz, gönderiye şu notu düştü:

Doğum zamanı yaklaştıkça etraftan sıkça duyduğum bir laf var: Allah kurtarsın! Hamilelik neden bazılarının gözünde kurtulunması gereken bir şey? Doğum yapacak bir anneye hapishanedekilere de söylenen cümlenin aynısının söylenmesinin onu daha da panikleteceğini kimse düşünmüyor mu?

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Boz’un paylaşımlarına sosyal medya kullanıcılarının bir kısmından beğeni bir kısmından ise eleştiri yağdı. Ünlü isme: ‘Her şeyi yanlış anlayın zaten’, ‘Kolaylık dilemek için söylenir’, ‘Allah kurtarsın kötü bir temenni değil “ikinizi sağlıkla kavuştursun” gibi bi anlamı var’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir