MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Mimar Fisun Kumbaracı’yı konuk etti. Meslektaşı olan Başkan Zeyrek’i, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik eden Mimar Fisun Kumbaracı, başarılar diledi. Ziyarette, ilk kitabını çıkarmanın heyecanını da paylaşan Mimar Kumbaracı, ‘Parla ve Manisa’ adlı kitabını hediye etti. Kumbaracı, çocuk edebiyatına kazandırılan kitabıyla ilgili de bilgi verirken, Başkan Zeyrek de, bu çalışmasından dolayı kendisini kutladı, yayın hayatında başarılar diledi.
Related Posts
Afet yönetiminde çocuk hakları eğitimi
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), afet ve acil durumlarda çocukların korunması amacıyla “Afet ve Acil Durumlarda Çocuk Hakları ve Eğitimi Projesi”ni hayata geçirdi.
Niğde’de dağcılar mahsur kalmıştı! Helikopterle kurtarıldılar
Niğde Çamardı Aladağlar’da zirveye tırmanan iki dağcı mahsur kaldı. Mahsur kalan dağcıların helikopterle kurtarıldıkları açıklandı.
Rusya, Ukrayna’da çocuk parkını vurdu: 3 Ölü 15 yaralı
Rusya, Ukrayna’nın güneyindeki Mıkolayiv kentine füze saldırısı düzenledi. Ukrayna Acil Durumlar Servisi’nden yapılan açıklamaya göre, saldırıda 1 çocuk ve 2 yetişkin hayatını kaybetti, 5’i çocuk olmak üzere 15 kişi yaralandı. Füze saldırısında, 8 …